ПРОИЗВОД ЗА ТОПОЛАВАЕ

 • Waterproof women padding outdoor jacket 9220306

  Водоотпорна женска обвивка на отворено 9220306

  Опис: jacketенска јакна за печатење со качулка на отворено е водоотпорна и ветроупорна. Отпорноста на тврдата школка и целосно залепениот спој ве штити од протекување и заситеност. Задебелена 100% изолирана од полиестер изолирана јакна за надворешна облека ве одржува топло. Прилагодлива хауба и прилагодливи манжетни може да помогнат да се задржи ветерот и лесно да се справите со непријатното зимско време, како што се дождови, облачен или снежен ден. 2 рачни џебови се погодни за секојдневниот живот. Совршен е за секојдневно носење, како скијање, снежна топка ...

 • Lady’s outdoor waterproof jacket 9220314

  Водоотпорна јакна на дама 9220314

  Опис: Водоотпорната јакна на дамата е топла и ветроупорна. Отпорноста на тврдата школка и целосно залепениот спој ве штити од протекување и заситеност. Задебелена 100% изолирана од полиестер изолирана јакна за надворешна облека ве одржува топло. Прилагодлива хауба и прилагодливи манжетни може да помогнат да се задржи ветерот и лесно да се справите со непријатното зимско време, како што се дождови, облачен или снежен ден. 2 џебови за рака и 1 џеб за гради се погодни за секојдневниот живот. Совршен е за секојдневно носење, како скијање, снег ...

 • Women’s sweater fleece hybrid jacket 17930

  Хибридна јакна од руно џемпер 17930

  Classicенска класична џемперска рунда е изработена од 100% полиестерско руно со плетено џемперче и 100% најлон, комфор без рефус. Конструкцијата со рамен спој го намалува најголемиот дел и помага да се елиминира подметнувањето. Аспираторот за прилагодување помага да се спречи ветрот. Доаѓајќи во Хедер Стоун или Хедер Обсидијан, овие пригушени тонови работат со секое модерно спарување што ќе ви текне. Облечете се или останете лежерни, ова парче е совршено во секоја ситуација и околина. Спецификација ...

 • Men’s padded jacket seamless zipper pocket 8219593

  Машка обложена јакна без патент џеб од патент ...

  Оваа машка обложена јакна е токму она што ви треба за студена зима. Голема изолациска способност, дури и во влажни услови. Супер-топла и лесна подлога за микрофибер во комбинација со надворешна ткаенина одвратна за вода - совршена е за секојдневно носење. Топлата јакна со меки еластични ленти на аспираторот и манжетните го задржува ветерот. Овој машки обложен капут е дизајниран и создаден за да добие пријатно вклопување и оптимална функционалност, овозможувајќи ви да го изведувате најдоброто од себе додека уживате во одличното ...

 • women’s padding outdoor jacket 8218394 waterproof

  облога за жени отворено јакна 8218394 wa ...

  Jacketенската надворешна обложена јакна ве загрева. Водоотпорен, ветроупорен и топлински спој за снежна јакна е да се спречи влажноста од дожд. Аспираторот за прилагодување и затегнатите еластични ребра-плетени манжетни помагаат да се задржи ветерот. Новиот дизајн го прави палтото квалитетно и убаво. Тој е совршен за активности на отворено. Карактеристики: 1. Ткаенина: ткаенина од школка: професионално премачкување со вода, ткаенина за обложување: 100% полиестер / руно. 2. Водоотпорен и ветроупорен: високотехнолошка полиестерска ткаенина го одржува вашето тело суво и топло ...

 • women’s waterproof jacket 9220501-2-6

  женска водоотпорна јакна 9220501-2-6

  Proofенска ветропропустлива јакна го одржува ветерот. Водоотпорната јакна од школка ве одржува суви и пријатни од дожд и снег. Одвојуваниот аспиратор со кабел и прилагодливи манжетни додаваат топлина. Висококвалитетното полнење ве прави потопло. Ова е совршено за активности на затворено и на отворено. Карактеристики: 1. Ткаенина: ткаенина од школка: професионално премачкување со вода, ткаенина за обложување: 100% полиестер / руно. 2. Водоотпорна: женска зимска јакна е изработена од водоотпорна ткаенина за дишење, а сите патенти се ...

 • Women’s faux fur coat WARMY

  Coatенско палто од вештачко крзно ТЕЧНО

  Furенско крзнено палто е изработено со одлично вештачко крзно. Крзното сако запалете се и останете јака фигура и во најлошото време во овој луксузен капут. Тој е еколошки и природен. Манжетните со качулка и еластичноста можат да спречат ветер. Палтото е лесно како да се носи. Тој е лежерен и официјално се гледа со облекување, тој е предмет со широк спектар на адаптација. Совршен натпревар со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн.

 • Women’s waterproof snow Jacket NL0039KI-F

  Women'sенска водоотпорна јакна за снег NL0039KI-F

  Skiенската ски јакна за полнење е водоотпорна и ветроупорна. Професионално обложувано отпуштање вода, поставата на пената и трајната ткаенина гарантира најдобро задржување на топлината, се бори против дождливо или магливо време. Отстранлив аспиратор што може да се отстрани помага да се задржи ветерот и да се чувствува удобно. Опуштено одговара на стилот со брзо сув материјал. Логото за печатење ја покажува марката на левата града. Се користи за скијање, сноуборд, сноуспорт и други зимски спортови на отворено. Спецификација ...

РАЗВОЈ НА КОМПАНИЈАТА

Да го однесеме нашиот развој на повисоко ниво

 • Вести за компанијата

  Завршивме и ја поминавме ревизијата на фабриката во оваа година BSCI. Сите знаеме дека BSCI сертификацијата има корист од фабриката: 1. Исполнете ги барањата на гостите. 2. Една сертификација за различна ...

 • Употреба на катјонска ткаенина

  1. Катјонската ткаенина има многу добра апсорпција на вода и нејзината разлика во резервоарот за боење е релативно мала, затоа е особено погодна за спортска облека, главно направена од дуксери, панталони за суи, ...

 • Предностите на рециклираната ткаенина

  Со подобрувањето на свеста на луѓето за заштита на животната средина и унапредувањето на технологијата, рециклираните ткаенини влегоа во нашите животи. Нашата компанија сега користи рециклирани ткаенини т ...

НАШИТЕ ПАРТНЕРИ

Willе ги зголемиме и зајакнеме партнерствата што ги имаме.

 • 893412ce1
 • 2464631
 • 4326347
 • a489f5801
 • ace395d81
 • cbe59e991
 • f3a7b15a11
 • fee6ae2f1
 • 40d834231
 • 86a5d0b11
 • 095c8bf11
 • 845e24eb1
 • 910d75011
 • 6261