ny

Машка водоотпорна јакна 8218377

Краток опис:


Детали за производот

Ознаки на производи

Машката јакна е изработена од професионална водоотпорна ткаенина. Шевовите со лента обезбедуваат физичка бариера што спречува водата да истекува низ шевовите. Висококвалитетното памучно полнење и отстранливата хауба додаваат топлина. Повеќекратните џебови овозможуваат некаде да се сокријат предметите кога се надвор или наоколу На падините. Поместена јакна со крзнена хауба изгледа убаво. Совршена е за внатрешни и надворешни активности.

 

Спецификација

Име на предметот Машка водоотпорна јакна
Модел 8218377
Материјал 100% полиестер
Боја 1 боја за вашата референца
Техника Кожна лента, печатење
Време на испорака 35-60 дена по потврдениот примерок на ПП
Контрола на квалитет Имаме сопствен КК за проверка за време на производството и целосна проверка пред пратката
Предност Директно снабдување на фабриката, конкурентност на цените, брзо време на испорака, строга контрола на квалитетот
Место на потекло Фуџијан, Кина
Сезона Зима
Дизајн OEM

 

 

  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја