ny

Машка водоотпорна скијачка јакна 8220667

Краток опис:


 • Ткаенина:100% полиестер
 • Тип на затворање:Затворање со патент
 • Техника:Печати
 • Ветроупорен:Аспиратор и прилагодливи манжетни
 • Водоотпорен:Обложена
 • Засилено топло:Висококвалитетна подлога
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Машката зимска јакна за скијање е изработена од професионална водоотпорна ткаенина.Тоа помага да се заклучи температурата и да се загрее, тој е високо отпорен на триење и отпорен на кинење и е лесен за чистење.Водоотпорната ткаенина и патентите остануваат суви и прават да се чувствувате удобно.Аспираторот и прилагодливите манжетни со велкро .2 Рачни водоотпорни џебови ги одржуваат рацете топли на снег, исто така одлични за складирање ситни предмети како клучеви, монети и картички итн. Блокови со светли контрастни бои и декоративната линија на рамената ја прават оваа скијачка јакна за дожд помодерна и привлечни.Совршен е за внатрешни и надворешни активности во кампување, скијање, сноуборд, лизгање, планинарење, патување со семејството.

   

  Спецификација

  Име на предметот Машка водоотпорна скијачка јакна
  Модел 8220667
  Материјал 100% полиестер
  Боја 2 бои за вашата референца
  Техника Кожна лента, печатење
  Време на испорака 45-60 дена по потврдениот примерок од ПП
  Контрола на квалитет Имаме сопствен КК за проверка за време на производството и целосна проверка пред пратката
  Предност Директно снабдување на фабриката, конкурентност на цените, брзо време на испорака, строга контрола на квалитетот
  Место на потекло Фуџијан, Кина
  Сезона Зима
  Дизајн Дизајниран е од нашиот дизајнер

    • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја