ny

Водоотпорна женска облога на отворено јакна 9220306

Краток опис:


 • Ткаенина: 100% полиестер
 • Вид на затворање: Затворање на патент
 • Техника: Печатено, лепено со цело цвест, водоотпорно, ветроупорно, топло
 • Качулка и манжетни: Прилагодлива хауба и прилагодливи манжетни
 • Детали за производот

  Ознаки на производот

  Опис:        

  Отворено јакна за печатење со качулка на жени е водоотпорно и ветроупорно. Rпостоечката тврда обвивка и целосно залепениот спој ве штити од протекување и заситеност. Tзајакнати 100% изолирани од полиестер жени што се бакнуваат на отворено јакна те загрева. Прилагодлива хауба иприлагодлив манжетни може помогне да се задржи ветерот и лесно справувајте се со непријатното зимско време, како што се дождови, облачен или снежен ден. 2 рачни џебови се погодни за секојдневниот живот. Тоа е стрсовршен за секојдневно носење, како скијање, аикидо, планинарење, пешачење, качување по карпи, возење велосипед, кампување и разни спортови на отворено.

   

  Спецификација                                                                                                                  

  Име на предметот Jacketенска јакна за полнење на отворено
  Модел 9220306
  Материјал 100% полиестер
  Боја 1 боја за ваша препорака
  Техника Печатење, залепено цело цвест
  Време на испорака 45-60 дена по потврдата на ПП примерокот
  Контрола на квалитет Имаме наш КК за да извршиме увид за време на производството и целосна проверка пред пратката
  Предност Фабричко директно снабдување, Конкурентност на цените, брзо време на испорака, строга контрола на квалитетот
  Место на потекло Фуџијан, Кина
  Сезона зима
  Дизајн Дизајниран е од нашиот дизајнер
 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја