ny

Xhaketë për ski për meshkuj të papërshkueshëm nga uji 8220665

Përshkrim i shkurtër:


 • Pëlhurë:100% poliester
 • Lloji i mbylljes:Mbyllja me zinxhir
 • Teknika:Printo
 • I papërshkueshëm nga era:Kapuç dhe pranga rregulluese
 • I papërshkueshëm nga uji:Të veshura
 • Ngrohje e përmirësuar:Mbushje me cilësi të lartë
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Xhaketa e skive dimërore për meshkuj është bërë nga pëlhurë profesionale e papërshkueshme nga uji.Ndihmon në bllokimin e temperaturës dhe mbajtjen e ngrohtë, është rezistent ndaj gërryerjes dhe rezistent ndaj grisjeve dhe është i lehtë për t'u pastruar.Pëlhura e papërshkueshme nga uji dhe zinxhirët qëndrojnë të thatë dhe ju bëjnë të ndiheni rehat.Kapuç dhe prangat e rregullueshme me velcro .2 xhepa dore dhe 1 zinxhir gjoksi i mbajnë duart të ngrohta në dëborë, gjithashtu i shkëlqyeshëm për ruajtjen e sendeve të vogla si çelësat, monedhat dhe kartat etj. Blloqe me ngjyra me kontrast të ndritshëm dhe linja dekorative e shpatullave e bëjnë këtë xhaketë për ski shiu më shumë në modë dhe bie në sy.Është e përkryer për aktivitete të brendshme dhe të jashtme në kamping, ski, snowboard, patinazh, shëtitje, udhëtime me familjen.

   

  Specifikim

  Emri i artikullit Xhaketë skish për meshkuj të papërshkueshëm nga uji
  Model 8220665
  Materiali 100% poliester
  Ngjyrë 1 ngjyrë për referencën tuaj
  Teknika shtypur
  Koha e dërgimit 45-60 ditë pas konfirmimit të mostrës PP
  Kontrolli i cilësisë Ne kemi QC-në tonë për të inspektuar gjatë prodhimit dhe inspektimin e plotë përpara dërgesës
  Avantazhi Furnizimi i drejtpërdrejtë i fabrikës, konkurrueshmëria e çmimeve, koha e shpejtë e dorëzimit, kontrolli i rreptë i cilësisë
  Vendi i origjinës Fujian, Kinë
  Sezoni Dimër
  Dizajn Është projektuar nga projektuesi ynë
 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni