ny

Gruaja e papërshkueshme nga uji, pallto e ricikluar me mbushje të ngrohtë dhe të trashë në natyrë, fabrika e Kinës 9220306

Përshkrim i shkurtër:


 • Pëlhurë:100% poliestër
 • Lloji i mbylljes:Mbyllja me zinxhir
 • Teknika:Shtypur, tegel i plotë i ngjitur, I papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga era, i ngrohtë
 • Kapuç dhe pranga:Kapuç i rregullueshëm dhe pranga të rregullueshme
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Përshkrim:        

  Xhaketa e jashtme me mbushje të cilësisë së lartë nga pëlhura e ricikluar me printim me kapuç për femra është e papërshkueshme nga uji dhe kundër erës. Rrezistenca e guaskës së fortë dhe e shtresës së ngjitur plotësisht ju mbron nga rrjedhja dhe ngopja. Ti izoluar 100% poliestërfemra që mbushen në natyrëxhaketa ju mban ngrohtë.Kapuç i rregullueshëm dhee rregullueshmeprangamundndihmoni për të mbajtur erën jashtëdhe trajtoni me lehtësi motin e keq të dimrit, siç janë shirat, dita me re ose borë.2 xhepa dore janë të përshtatshëm për jetën e përditshme .Është pe përkryer përveshja e përditshme, siski, snowboarding, alpinizëm, hiking, ngjitje shkëmbinjsh, çiklizëm, kamping dhe sporte të ndryshme në natyrë.

   

  Rezistent ndaj ujit:Trajtuar me Ujërrezues të qëndrueshëm (DWR). Pikat do të rruaza dhe do të rrokulliset nga pëlhura. Shi i lehtë ose ekspozim i kufizuar ndaj shiut.

  Rreshtim i butë:Rreshtim najloni 20d, grusht i rehatshëm

  Super e ngrohtë:Folje e plotë me shirit dhe mbushje larëse me cilësi të lartë 1600 gsm siguron kursimin e nxehtësisë dhe largimin e shiut.

  Xhepa me zinxhir:Për ruajtje të përshtatshme dhe të sigurt

  Kapuç i rregullueshëm: Rregullohet lehtësisht për përshtatjen perfekte

  Specifikim

  Emri i artikullit Xhaketë me mbushje të jashtme për femra
  Model 9220306
  Materiali Pëlhurë 100% poliester e ricikluar
  Ngjyrë 1 ngjyrë për referencën tuaj
  Teknika Printim, tegeli i plotë i ngjitur me shirit
  Moq 800 copë/stil, 2 ngjyra të pranueshme
  Koha e mostrës 7-10 ditë (provoni së shpejti)
  Koha e dërgimit 45-60 ditë pas konfirmimit të mostrës PP
  Kontrolli i cilësisë Ne kemi QC-në tonë për të inspektuar gjatë prodhimit dhe inspektimin e plotë përpara dërgesës
  Avantazhi Furnizimi i drejtpërdrejtë i fabrikës, konkurrueshmëria e çmimeve, koha e shpejtë e dorëzimit, kontrolli i rreptë i cilësisë
  Vendi i origjinës Fujian, Kinë
  Sezoni dimrit
  Dizajn Është projektuar nga projektuesi ynë
 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni