PRODUKTI I SHITJES SOT NXEHT

 • Waterproof women padding outdoor jacket 9220306

  Xhaketë e jashtme mbushëse e ujit të papërshkueshme nga uji 9220306

  Përshkrimi: Xhaketa e jashtme e shtypjes me kapuç për gratë është e papërshkueshme nga uji dhe e qëndrueshme nga era. Rezistenca ndaj guaskës së fortë dhe shtresës së ngjitur plotësisht ju mbron nga rrjedhja dhe ngopja. Xhaketa e jashtme e mbushur e izoluar me poliestër e izoluar 100% ju mban ngrohtë. Kapuçi i rregullueshëm dhe manshetat e rregullueshme mund të ndihmojnë për të mbajtur erën jashtë dhe për të trajtuar me lehtësi motin e keq të dimrit, të tilla si shira, ditë me re ose dëborë. 2 xhepa dore janë të përshtatshëm për jetën e përditshme. Isshtë perfekt për veshin e përditshme, si ski, dëborë ...

 • Lady’s outdoor waterproof jacket 9220314

  Xhaketë e papërshkueshme nga uji e zonjës 9220314

  Përshkrimi: Xhaketa e papërshkueshme nga uji e zonjës është e ngrohtë dhe e qëndrueshme nga era. Rezistenca ndaj guaskës së fortë dhe shtresës së ngjitur plotësisht ju mbron nga rrjedhja dhe ngopja. Xhaketa e jashtme e mbushur e izoluar me poliestër e izoluar 100% ju mban ngrohtë. Kapuçi i rregullueshëm dhe manshetat e rregullueshme mund të ndihmojnë për të mbajtur erën jashtë dhe për të trajtuar me lehtësi motin e keq të dimrit, të tilla si shira, ditë me re ose dëborë. 2 xhepa dore dhe 1 xhep gjoksi janë të përshtatshëm për jetën e përditshme. Isshtë perfekt për veshjet e përditshme, si ski, dëborë ...

 • Women’s sweater fleece hybrid jacket 17930

  Xhup hibrid me lesh xhup për gra 17930

  Xhaketa klasike e xhupave me xhup të grave është bërë nga 100% lesh poliesteri me fytyrë të thurur me xhup dhe 100% najloni, komoditet pa pjesa më e madhe. Ndërtimi me shtresë të rrafshët zvogëlon pjesën më të madhe dhe ndihmon në eleminimin e çarjes. Kapaku i rregullimit ndihmon në parandalimin e erës. Ardhja në Heather Stone ose Heather Obsidian, këto tone të heshtura funksionojnë me çdo çiftim në modë që mund të mendoni. Vishuni ose qëndroni rastësor, kjo pjesë është perfekte në çdo situatë dhe mjedis. Specifikim ...

 • Men’s padded jacket seamless zipper pocket 8219593

  Xhaketë e mbushur me xhaketë për burra pa zinxhir ...

  Kjo xhaketë e mbushur për burra është pikërisht ajo që ju nevojitet për dimrin e ftohtë. Aftësi e madhe izoluese, edhe në kushte të lagështa. Mbushje mikrofibre super e ngrohtë dhe e lehtë e kombinuar me pëlhurë të jashtme të papërshkueshme nga uji - është perfekte për veshin e përditshëm. Xhaketa e ngrohtë me shirita të butë elastikë në kapuç dhe pranga e mbajnë erën jashtë. Kjo pallto e mbushur për burra janë dizenjuar dhe krijuar për të siguruar një përshtatje të rehatshme dhe një funksionalitet optimal, duke ju lejuar të performoni sa më mirë kur jeni duke shijuar shkëlqimin e shkëlqyeshëm ...

 • women’s padding outdoor jacket 8218394 waterproof

  mbushje e grave xhaketë në natyrë 8218394 wa ...

  Xhaketa e mbushur në natyrë e grave ju ngroh. Qepja e papërshkueshme nga uji, e qëndrueshme nga era dhe nxehtësia për xhaketën e borës është për të parandaluar lagështin nga shiu. Rregullimi i kapuçit të stuhisë dhe prangat elastike të lidhura me thurje ndihmojnë në mbajtjen e erës. Dizajni i ri e bën pallton me cilësi të lartë dhe pamje të këndshme. Isshtë e përkryer për aktivitete në natyrë. Karakteristikat: 1. Pëlhurë: pëlhurë guaskë: veshje me ujë i papërshkueshëm nga uji profesional, pëlhurë rreshtimi: 100% poliester / lesh. 2. I papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga era: Pëlhura poliestër e teknologjisë së lartë e mban trupin tuaj të thatë dhe të ngrohtë ...

 • women’s waterproof jacket 9220501-2-6

  xhaketë e papërshkueshme nga uji për gra 9220501-2-6

  Xhaketa e mbushur me erë e papërshkueshme nga era e grave e mban erën jashtë. Xhaketa e papërshkueshme nga uji ju mban të thatë dhe të rehatshëm nga shiu dhe dëbora. Kapaku i veçueshëm i stuhisë me kordon dhe mansheta të rregullueshme shtojnë ngrohtësi. Mbushja me cilësi të lartë ju bën më të ngrohtë. Kjo është perfekte për aktivitete të brendshme dhe të jashtme. Karakteristikat: 1. Pëlhurë: pëlhurë guaskë: veshje me ujë i papërshkueshëm nga uji profesional, pëlhurë rreshtimi: 100% poliester / lesh. 2. I papërshkueshëm nga uji: xhaketa e grave për dimër është bërë prej pëlhure të papërshkueshme nga uji për t’u marrë me ajër, dhe të gjitha zinxhirët janë ...

 • Women’s faux fur coat WARMY

  Pallto lesh faux për gra WARMY

  Pallto lesh grash me kapuç është bërë me cilësi të shkëlqyeshme Faux Für. Xhaketa lesh Mbani ngrohtë dhe qëndroni figura juaj e fortë edhe në kohën më të keqe të motit në këtë pallto luksoze. Friendlyshtë miqësore me mjedisin dhe natyrale. Mansheta me kapuç dhe elastik mund të parandalojnë erën. Palltoja është një model që ndjehet lehtë për tu veshur. Casualshtë rastësor dhe gjithashtu shihet zyrtarisht nga veshja, është një artikull me një gamë të gjerë përshtatjeje. Përputhje perfekte me pantallonat e shkurtra, dollakë, pantallona të gjera të zeza, xhinse xhins, etj.

 • Women’s waterproof snow Jacket NL0039KI-F

  Xhaketë bore e papërshkueshme nga uji për gra NL0039KI-F

  Xhaketa e skive për mbushje e grave është e papërshkueshme nga uji dhe reziston nga era. Veshja profesionale e veshur me ujë, rreshtimi i pushit dhe pëlhura e qëndrueshme garanton mbajtjen më të mirë të nxehtësisë, Lufton motin me shi ose të mjegullt. Kapuçi i rregullueshëm i heqshëm ndihmon për të mbajtur erën jashtë dhe për tu mbajtur rehat. Stili i përshtatshëm i relaksuar me material të tharjes së shpejtë. Logoja e printimit tregon markën në gjoksin e majtë. Përdoret për skijim, Snowboard, Snowsports dhe sporte të tjera dimërore në natyrë. Specifikim ...

ZHVILLIMI I SHOQRIS

Le ta çojmë zhvillimin tonë në një nivel më të lartë

 • Lajmet e Kompanisë

  Ne kemi përfunduar dhe kaluar auditimin e fabrikës së këtij viti BSCI. Të gjithë e dimë që çertifikimi BSCI përfiton nga fabrika: 1. Përmbush kërkesat e mysafirëve. 2. Një çertifikim për ndrysh ...

 • Përdorimi i pëlhurës kationike

  1. Pëlhura kationike ka thithje shumë të mirë të ujit dhe diferenca e saj në rezervuarin e ngjyrosjes është relativisht e vogël, kështu që është veçanërisht e përshtatshme për rroba sportive, të bëra kryesisht në bluza, pantallona xhupash, ...

 • Përfitimet e rrobave të ricikluara

  Me rritjen e ndërgjegjësimit të njerëzve për mbrojtjen e mjedisit dhe përparimin e teknologjisë, pëlhura të ricikluara kanë hyrë në jetën tonë. Kompania jonë tani janë duke përdorur pëlhura riciklohen t ...

PARTNERT TAN

Ne do të rrisim dhe forcojmë partneritetet që kemi.

 • 893412ce1
 • 2464631
 • 4326347
 • a489f5801
 • ace395d81
 • cbe59e991
 • f3a7b15a11
 • fee6ae2f1
 • 40d834231
 • 86a5d0b11
 • 095c8bf11
 • 845e24eb1
 • 910d75011
 • 6261